שרון שטרן (ב.ה) מורה בכירה בבית הספר תעביר שתי סדנאות יחודיות : ״אדם וטבע - סדנת צילום בנופי תמנע״. רון מנדיל, מנהל ובעלים של סטודיו גברא נמנה על צוות השיפוט. (הסדנה בשילוב רקדנים ורקדניות).

סטודיו גברא – בית הספר לצילום, הכשיר בחמשת העשורים האחרונים את מיטב הצלמים בארץ, "סטודיו גברא" נוסד בתחילת שנות השישים על ידי גברא מנדיל ופעל כסטודיו לצילום מסחרי שהתמחה בצילומי אופנה ופרסום בישראל.

גברא היה צלם ומחנך, רבים מצילומיו עיטרו שערי מגזינים, פוסטרים ומודעות ונשארו חרותים כחלק מעולם הדימויים של כולנו עד היום, הוא לימד צילום במוסדות כמו בצלאל, מכללת הדסה, מכללת קריית אונו ומכללת ויצ"ו והיה ממעצבי הדורות הראשונים של הצלמים המקצועיים בישראל.
לפני כשלושים שנה, החליט גברא לרכז את כל הידע והניסיון שצבר במקום אחד ולהפוך את הסטודיו שלו לבית ספר לצילום, חלומו היה להמשיך ולהעביר הלאה את הידע, המקצועיות ואת האהבה הרבה שרכש למקצוע הצילום.
כיום מנוהל בית הספר על ידי ביתו ובנו של גברא, רותי מנדיל-חלבי ורון מנדיל, הממשיכים את מורשתו המקצועית והחינוכית: "לעשות את מה שאנחנו (הכי) אוהבים, להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים (ולהמשיך להשתפר תמיד) ולא לפחד כלל (או לא לתת לפחד לעצור אותנו)…" לחיות את חיינו במלואם, למממש את הפוטנציאל החבוי בכל אחד מאיתנו, להעז לשנות, להשתנות ולהשפיע!
סטודיו גברא מציע לתלמידיו מסגרות לימודים המיועדות לאלו המעוניינים ללמוד צילום ברמה המקצועית ביותר ולעסוק בצילום כמקצוע, לצד לימודי יסודות וקורסים קצרים המיועדים לאוהבי צילום ברמות שונות המעוניינים ללמוד צילום על מנת להעמיק ולהעשיר את חווית הצילום האישית שלהם.
סטודיו גברא חרת על דגלו את האמירה "מכאן יוצאים צלמים"- אנו מתחייבים לרמה מקצועית גבוהה ומתחייבים כי כל בוגר יחווה במהלך הלימודים חוויה מעצימה, ייצא עם ידע וכלים טכניים לעולם הצילום.
קרדיטים:
צילום רון מנדיל: תומר בן אבי
צילום שרון שטרן (ב.ה): ליאור גולסאד

סטודיו גברא בית ספר לצילום

אינסטגרם